صمد حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی ایران  در برنامه رادیو اقتصاد با بیان اینکه رئیس جمهور شهید با توجه شعار سال مبنی بر جهش تولید ومشارکت های مردمی به تمامی وزارت خانه ها و نهادها توصیه می کند که در جهت تولید و توسعه مسائل اقتصادی کشور گام بردارد گفت:  مشارکت با مردم و ارتباط با برنامه های اتاق بازرگانی همیشه در اولویت های برنامه های این بخش بوده و نهایت  تلاش برای رسیدن به اهداف و برنامه های اقتصادی در برنامه هفتم را در دستور کار خود قرار می داد.

وی افزود: فعالان اقتصادی با توجه به ضایعه اسفناک شهادت رئیس جمهور کشور بیش از قبل فعالیت و تلاش خواهند کرد و برای تحقق برنامه های رئیس جمهور با تمامی قدرت این برنامه ها را ادامه می دهند.

حسن زاده اظهار کرد: رئیس جمهور از اولین روزهای که قبول مسئولیت کرد توجه بیشتری نسبت به دوره های قبلی به حوزه اتاق بازرگانی داشت و امسال با توجه به فعالیت های مضاعفی که خواهند  داشتند در جهت جهش تولید و مشارکت های مردمی گام های بزرگی خواهم برداشت.

او گفت: رئیس جمهور نهایت تلاش را برای توسعه مسائل اقتصادی کشور در دستور کار خود قرار داده و در  افزایش اختیارات به اتاق بازرگانی تلاش زیادی کرده است و ادامه این کار باعث می شود که جامعه اقتصادی کشور بتواند گام های بلندی را در جهت توسعه اقتصادی بردارد.

خبرنگار : محبوبه کباری

 

Shares:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *