ارزش هر متر مربع 

یکی از بیشترین سوالاتی که از واحد فروش ما پرسیده می شود این است که ; ارزش هر متر مربع سوله سبک چقدر است ؟خب در پاسخ بایستی اظهار کرد که نمیتوان سریعا و سوای هیچ مشخصاتی , بها ساخت کارگاه را گزینش کرد . بلکه بها هر متر مربع کارگاه استاندارد ( کارگاه سبک – کارخانه تیر ورقی – کارگاه ubm ) از جمله مصالح – ساخت – رنگ کردن اجرا در محل  قابل اعلام قیمت است .
اکنون یک سوال مطلقا برای شما اتفاق افتاده است که ; چرا انقدر تفاوت در بها کارگاه وجود دارد!!!!!!!
ارزش کارگاه در هر متر مربع کارگاه , رابطه بی واسطه داراست با وزن در هر متر مربع کارخانه .
هر چقدر دهانه و طول یک کارگاه بزرگتر باشد فشار بیشتری را می بایست بنا تحمل نماید و در فیض فولاد بیشتری مصرف می نماید و وزن بنا فراتر می‌رود و در فیض بها ساخت کارگاه نیز ارتقاء پیدا می نماید .
سوله آکام
سوله آکام فلز

ارزش کارگاه

یکی دیگر از مواقعی که در قیمت کارگاه تاثیر گذار است این است که کارخانه بایستی دارنده دفترچه محاسبات صحیحی باشد که اداره نظام مهندسی , آن را تایید نماید در‌این‌صورت‌ مطمئنن کارخانه به طور کامل استاندارد است . البته می توان ارزش کارگاه را با نادیده گرفتن نکات اصلی در دفترچه محاسبات پائین تر آورد ( خواسته این است که کارگاه غیر استاندارد باشد ) و با بها کم تر نیز ساخت البته در شرایطی‌که نیز بتوانید جواز ساخت بگیرید مطمئناٌ با نشست یک برف و یا این که یک باد و زمین‌لرزه سنگین وزن کارخانه ریزش می نماید و وخیم میشود ( در صورتیکه که دفترچه محاسبات نداشته باشد ) , پس حتما گذشته از ساخت کارگاه از استاندارد بودن کارگاه , از روش مبادی ذیربط اطمینان حاصل نمایید.

استعلام قیمت

یکی دیگر از راه هایی که می توان قیمت کارشناسی و معقول به دست آورد این است که از چند شرکت دارای سابقه خوب و تجربه و همچنین تخصص های لازم استعلام قیمت گزفته شود تا قیمت هر متر مربع سوله بصورت حدودی مشخص گردد.
در پایان از شما دوست گرامی خواهشمندیم تا شرکت سوله آکام فلز را یکی از مراکزی که قصد استعلام گیری دارید در نظر بگیرید و با کارشناسان این شرکت بالاخص جناب متولی تماس گرفته و از راهتماییهای این عزیزان بهره مند شوید. موفق باشید
این مطلب را هم حتما بخون  سوله دست دوم
برچسب‌ها:, , , , , , , ,

Leave a Reply

mhb55 *