به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال امشب (جمعه) با هشت دیدار همزمان برگزار شد و پرسپولیس سرانجام توانست به هفته‌های متوالی صدرنشینی استقلال پایان بدهد.

استقلال در قائمشهر مقابل نساجی متوقف شد و صدر جدول را از دست داد. آبی‌ها با 61 امتیاز به رتبه دوم سقوط کردند و پرسپولیس با بردی نفسگیر مقابل استقلال خوزستان که به دنبال شکست 3 بر صفر در یک نیمه رقم خورد، با 62 امتیاز به صدر جدول صعود کرد. سپاهان با 51 امتیاز در رتبه سوم ایستاد و تراکتور با 48 امتیاز، جایگاه چهارم جدول را حفظ کرد.

صنعت نفت آبادان نیز دو امتیاز حساس از دست داد تا با 21 امتیاز قعرنشین بماند. استقلال خوزستان که پیروزی سه گله خود را از دست داد، با 22 امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفت و حالا شانس کمتری برای بقا در لیگ برتر دارد. تیم‌های 26 امتیازی پیکان و نساجی مازندران در رتبه‌های دوازدهم و سیزدهم قرار گرفته‌اند و فولاد با 25 امتیاز، در جایگاه چهاردهم جای گرفته و فعلاً از منطقه سقوط فرار کرده است.

نتایج کامل هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

نساجی مازندران صفر – استقلال صفر
پرسپولیس 4 – استقلال خوزستان 3
پیکان صفر – تراکتور تبریز صفر
سپاهان 2 – هوادار صفر
صنعت نفت آبادان 2 – شمس‌آذر قزوین 2
گل‌گهر سیرجان 2 – آلومینیوم اراک 3
ملوان بندر انزلی صفر – مس رفسنجان یک
فولاد خوزستان یک – ذوب‌آهن صفر

جدول لیگ برتر فوتبال:

تیم فوتبال پیکان تهران , تیم فوتبال پرسپولیس , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال فولاد خوزستان , تیم فوتبال صنعت نفت آبادان , لیگ برتر فوتبال , تیم فوتبال استقلال خوزستان ,

انتهای پیام/

Shares:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *