خرید سوله

خرید سوله و فروش سوله

سوله
سوله اکام فلز

خرید و فروش سوله  

فروش سوله بدون فونداسیون با نصب فوری یکی از گزینه‌هایی است که هر کارفرما یا صاحب شغلی می‌تواند آن را به‌عنوان یک گزینه خوب بشمارد و از آن استفاده کند. دراین‌بین شرکت‌هایی هستند که برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و ساخت و فروش سوله در مدل‌های بیستون لوله‌ای (سوله سبک سیلندری) کرده‌اند.

در امر ساخت یا خریدوفروش سوله، سوله‌های بدون فونداسیون نسل جدیدی از سوله‌های فوق سبک هستند که نیازی به فونداسیون نداشته و به همین دلیل مراحل خاک‌برداری، تسطیح، ریختن مگر، آجرچینی برای قالب، آرماتوربندی و بتن‌ریزی حذف می‌شود. ازاین‌رو در هزینه و وقت شما بسیار صرفه‌جویی شده و به نفع شما خواهد بود.

قابلیت جابه‌جایی در این نوع از سوله‌های سبک باعث می‌شود تا راحتی در جمع‌آوری و مجدداً در نقطه‌ای دیگر برپانمودن آن‌ها سخت نباشد و باعث پرداخت هزینه‌های گزاف برای کارفرما نشود. از همین لحاظ سازه‌ای استثنایی برای ساخت کارگاه‌ها، اسکان کارگری، احداث کمپ برای شرکت‌ها و نهادها و دیگر بخش‌ها هست؛ بنابراین خریدوفروش سوله یا ساخت آن طرفدار زیادی پیداکرده است.

فروش سوله سبک ویژگی‌های زیادی دارد که توجه افراد را به خود جلب کرده است و در بسیاری از پروژه‌ها از این نوع سازه برای اسکلت استفاده می‌شود. البته سوله سبک تنها بخشی از صنعت سوله سازی محسوب می‌شود و گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد:

سوله فوق سبک یا همان سوله لوله‌ای

سازه‌های ورقی خود نگهدارندِ

سازه‌های چادری

البته کاربرد اصلی سوله سبک صنعتی درجاهایی است که نیاز به دهانه بزرگ باشد.

 

 

سوله
سوله

خریدوفروش سوله کوچک

سوله به اقسام مختلفی تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از سوله‌های پیش‌ساخته، سوله نو و سوله دست‌دوم یا کارکرده که به آن مونتاژ هم می‌گویند که از این نوع سازه‌ها در اجرای خط‌های تولید شرکت‌های بزرگ مثل کارخانه‌ها تولید اتومبیل، مراکز جوجه‌کشی و مرغداری‌ها و حتی آشیانه‌های هواپیماها استفاده می‌شود.

سوله ها به‌عنوان جالب‌ترین سازه‌های عمرانی می‌توانند بسیار کاربردی واقع شوند، خریدوفروش سوله در بسیاری شهرهای کشور صورت می‌گیرد که البته همه فروشندگان و سازندگان هم صلاحیت این کار را ندارند چراکه طراحی و ساخت در خریدوفروش سوله خود پروسه‌ای پیچیده و حساس است که تنها مجموعه‌هایی با سطح دانش و مهارت بالا از عهده آن برمی‌آیند.

البته در دنیای مدرن امروز فنّاوری در ساخت سازه‌های فلزی بی‌تأثیر نبوده است تجهیزات به‌کاررفته در ساخت سازه هر چه پیشرفته‌تر و به‌روزتر باشد سوله ساخته‌شده از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود و درنتیجه خریدوفروش سوله با سود بیشتری همراه می‌شود.

مجموعه‌ای که سوله را می‌سازد در کیفیت آن بسیار اهمیت دارد، میزان سطح دانش و مهارت افراد متخصص مجموعه، نوع مصالح مصرفی در ساخت سوله، تجهیزات به کار گرفته در ساخت سوله و. همه و همه می‌تواند میزان مقاومت سازه را تعیین کند. برای خریدوفروش سوله چه نو چه دست‌دوم حتماً به شرکت و کارخانه سازنده آن توجه کنید.

چند نکته مهم:

بد نیست چند نکتهٔ مهمی که در ساخت سوله مدنظر مهندسان هست را بدانید: فونداسیون سوله‌ها از نوع پی تکی یا (منفرد) بوده که توسط شنا به یکدیگر متصل می‌شوند. جهت جلوگیری از پوسیدگی ستون در برخی از موارد از ستون بتنی بر روی شالوده استفاده می‌شود. در معرض مستقیم قرارگرفته سازه در برابر عوامل جوی و خطر پوسیدگی اجرای ضدزنگ را در این سازه‌ها الزامی می‌کند. پوشش سقف عموماً از ورق کرکره‌ای گالوانیزه با آستری از پشم‌شیشه هست.

اتصالات صفحه‌ستون عموماً مفصلی است. پـوشش سقـف و بـدنـه سـولـه با ساندویچ هیئت‌رئیسه و سایر مصالح پوشش سوله از مراحل اصلی کار محسوب می‌شود که به دو بخش پوشش سقف سوله و پوشش بدنه سوله تقسیم می‌شود.

خریدوفروش سوله با اهداف متفاوتی صورت می‌گیرد به این معنی که خریداران می‌توانند این نوع سازه‌ها را در سطح وسیعی از کاربری‌ها مورداستفاده قرار دهند که ازجمله آن‌ها می‌توان به: سوله‌های کشاورزی، بیمارستان‌ها، مدارس، سوله‌های دامداری، سازه‌های شهربازی، انبارها، کمپ‌های نظامی و. اشاره کرد.

خریدوفروش سوله به‌صورت نو و یا کارکرده صورت می‌گیرد، سوله‌های نو دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های مختص خود هستند و این در حالی است که سوله‌های دست‌دوم هم قابلیت‌های خود رادارند.

 

 

سوله سازی

سوله سازی

خرید سوله مدرن صنعتی

خرید سوله مدرن صنعتی : سوله های مدرن صنعتی از انواع سوله هایی هستند که کاربرد زیادی در صنعت دارند این نوع سوله ها دارای ویژگی های مختص خود هستند و از قابلیت هایی ویژه برخوردار هستند که این ویژگی ها آن ها را متمایز کرده است و صنعتگر را مجاب به استفاده از خود نموده است .

خرید سوله مدرن صنعتی امروزه با استقبال زیادی مواجه شده است چرا که از گذشته تا کنون روش های ساخت سوله دستخوش تغییراتی شده است , سوله ها به عنوان کاربردی ترین نوع سازه های فلزی نه تنها در صنعت بلکه در بخش های دامداری , کشاورزی , تجاری , تفریحی و .. نیز به کار گرفته می شوند .

به هنگام خرید سوله مدرن صنعتی بایستی نکاتی را در نظر داشت و بر اساس آن ها اقدام به خرید سوله کرد , عدم توجه به این نکات ممکن است سبب خرید سوله مدرن صنعتی اما بی کیفیت و نامرغوب شود که طول عمر کوتاهی داشته و قابل استفاده در کاربری های طولانی مدت هم نباشد .

خرید سوله مدرن صنعتی ارزان

سوله هایی که به منظور به کار بردن در صنعت تهیه می شود لازم است دارای ویژگی ها و خصویات زیر باشند :

خرید سوله مدرن صنعتی تنها با کیفیت و استحکام بالاست که به نفع مشتری است چرا که این نوع سازه ها قرار است در صنعت به کار گرفته شوند و در سوله های صنعتی هم انواع ماشین آلات و تجهیزاتی چون جرثقیل نصب می شود پس عدم استحکام سازه موجب به بار آمدن خساراتی هنگفت در این زمینه خواهد شد .

در خرید سوله مدرن صنعتی بایستی به قیمت آن هم توجه شود , سوله های مدرن صنعتی عمدتا دارای قیمت های بالایی هستند این قیمت بالا ممکن است ناشی از نوع متریال مصرفی , تجهیزات سوله سازی , متدهای ساخت سوله و .. باشد اما مطمئن باشید این قیمت بالا سازه ای مستحکم و باکیفیت را برای شما به دنبال خواهد داشت .

سوله های مدرن صنعتی دارای وزن سبکی هستند در خرید سوله مدرن صنعتی وزن آن هاست که اهمیت دارد , وزن سوله می تواند قیمت آن را تعیین کند و هم چنین سوله های سبک قابلیت جابه جایی داشته و انتقال آن ها هم به راحتی صورت می گیرد کافی است قطعات سبک آن ها را باز کرده و توسط وسیله نقلیه به محل دیگری انتقال داده شود .

سوله
سوله

خرید سوله مدرن صنعتی باکیفیت

در ساخت سوله صنعتی مدرن هم مانند دیگر انواع سوله ها اجزایی به کار رفته است , باید بدانید که در خرید سوله مدرن صنعتی اجزای آن هم اهمیت دارد . استرات , رفتر , وال پست , قاب اصلی , سگراد , سینه بند , سایبان و ..

استفاده از قطعات و اجزای نامرغوب و بی کیفیت موجب ساخت سازه ای غیرمقاوم شده که دوام کوتاهی هم دارد از این رو متریال و مصالح ساخت سوله در کیفیت سازه ها نقشی اساسی دارند , این نوع سازه های زیبا و جالب مدت هاست که مورد تقاضای بازار است و عمدتا صنعتگران هم این خرید سوله مدرن صنعتی را تریجیح می دهند .

همه تلاش کارشناسان و مدیریت سوله آکام فلز ارائه خدمات و راهنمایی های سازنده در جهت رضایت مندی شما عزیزان می باشد چرا که اعتقاد داریم آنچه که از ارتباط و همکاری باقی می ماند خوبی و یا خدایی نکرده بدی است. لذا کسب رضایت قلبی مشتری از همه چیز برایمان با ارزش تر و مهم تر می باشد.

برای ارتباط با ما لطفا با شماره ۰۹۱۲۳۸۶۲۸۰۶ تماس حاصل فرمایید.

این مطلب را هم حتما بخون  سوله ارزان
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,
 1. سلام
  واقعا ممنون از شما که مطلب خوب و مفیدی درباره خرید سوله نوشتید.
  برای کسانی که می خواهند سوله بخرند خیلی خوب است.
  موفق باشید

 2. خرید سوله که اول مقاله مطرح کردید خوبه اما سوله مدرن صنعتی شاید اگه یه مقاله مجزا براش مینوشتید بهتر بود.

  • با سلام
   ممنون از نظرتون. پیشنهاتون پس از تایید مدیریت محترم منشر خواهد شد.
   ممنون از شما

Leave a Reply

mhb55 *