سوله دست دوم :

سوله دست دوم و کلا تجهیزات مورد استفاده مهمترین ساختار صنعتی برای راه اندازی مشاغل محسوب می شوند و ما باید به اندازه کافی از آنها آگاهی داشته باشیم. دست دوم ، در حالی که می تواند راه را برای مشکلات ما در زمینه تأسیسات صنعتی هموار کند. خطرات زیادی وجود دارد.

دستد2

به دلیل پیچیدگی تعمیرات تعمیر ، امکان تهیه سوله ممکن است یک فرآیند آسان نباشد. بنابراین با توجه به ظرفیت بالای فنی و مهندسی مورد نیاز ، فرآیند ترمیم و ترمیم طاقچه باید توسط شرکت هایی با توان فنی و مهندسی بالا انجام شود.

آکام فلز با کمک نیروهای فنی و مهندسی و همچنین تعداد زیادی تیم اجرایی و مراکز انبارداری متعدد در ایران ، توانست خود را در بین شرکتهای پرقدرت قرار دهد. بنابراین با استفاده از دانش فنی و مهندسی فرآیند ترمیم و تعمیر قطعات آسیب دیده مرکز ، با دقت بالایی بر اساس نقشه ساختاری انجام می شود و اقدامات لازم برای ترمیم سازه با نظارت مهندسین مجرب انجام می شود.

سوله دست دوم 1
سوله دست دوم

سازه های فلزی ساختمانی در انواع مختلفی وجود دارند و تحت نام های مختلف مارک تجاری به بازار عرضه می شوند که هر یک نمایانگر نوع خاصی از لانه های فولادی است.

مثلا اگر قصد خرید مبل جدید یا دست دوم را دارید ، ابتدا باید اطلاعات لازم و کافی از آن  بدانید وگرنه احتمال اینکه متضرر شوید خیلی زیاد است در خرید و فروش سوله های دست دوم هم می بایست آگاهی خوبی داشته باشید.

کارشناسان خرید و فروش بانک سوله آکام فلز پاسخگوی سوالات شما در این زمینه هستند کافی است با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمائید :

۰۹۱۲۳۸۶۲۸۰۶                                         ۰۹۳۰۲۵۵۹۱۰۳

قیمت نهایی ساخت و تولید سوله به چندین عامل بستگی دارد:

زمین اجرا :

نوع تراکم خاک و خاک ، جنوبی یا شمالی ، گرم یا خشک یا مرطوب ، شیب خاک ، طول و عرض خاک و میزان خاکبرداری و خاکبرداری تأثیر بسزایی در قیمت  تمام شده دارد. بنابراین باید این عوامل مورد توجه قرار گیرد و تحقیقات لازم قبل از شروع ساخت  مورد توجه قرار گیرد.

ارتفاع و باز شدن آشیانه :

اندازه ، ارتفاع و طول  و همچنین طول  بسته به میزان ستون ها و تیرهای مورد استفاده و همچنین پوشش های سقف ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر این ، نوع استفاده از آنها ، از جمله ورزش ، دام ، انبار و غیره نیز می تواند بر قیمت سوله تأثیر بگذارد.

سوله جدید یا استفاده شده:

سوله های جدید طبق سفارش مشتری ساخته شده و طبق نیاز وفقط مخصوص او ساخته شده است ، بنابراین هزینه سوله های جدید شامل هزینه های طراحی و ترسیم می باشد. اما سوله های دست دوم بسیار ارزان تر از مدل های جدید هستند و هیچ هزینه طراحی و مهندسی ندارند.

مصالح ساختمانی و موارد ساخت یک سوله:

همچنین شایان ذکر است نوع مواد مورد استفاده در تهیه و ساخت پروژه بر قیمت آن تأثیر می گذارد. در مناطق کوهستانی با باران شدید و برف ، طاقچه های سنگین با خارهای ضخیم برای تحمل بار مرده و بارندگی های ورودی برف لازم است. در حالی که در مناطق گرمسیری سوله های سنگین لازم نیست.

طراحی سوله

طراحی یک طراحی بسیار تخصصی و بسیار دقیق است و فاکتورهای مهمی در طراحی نقش دارند که سهل انگاری می تواند هزینه سنگینی را به توسعه دهنده تحمیل کند ، که می تواند هزینه اقتصادی را به خطر بیاندازد و می تواند نتیجه را معکوس کند و قدرت و پایداری سازه را به خطر اندازد. و باعث اتفاقات جبران ناپذیری شود. اطلاعات زیر برای طراحی مطلوب است:

بارگیری برای بار مرده ، بار برف و بار نامتقارن
بارگیری جانبی لانه ها از جمله بار باد و زلزله
جرثقیل بارگیری برای لانه ها

آیا جرثقیل برای طراحی لانه باید در نظر گرفته شود؟ (بله: بار دینامیکی جرثقیل را محاسبه کنید)
ضریب منطقه ای ، رفتار و اهمیت آن برای لانه سازی
ارتفاع جانبی لانه و ارتفاع دیوار
طول و طول لانه
تعداد ساختارهای طولی سوراخ بینی
درز را جدا کنید
ضریب طول موثر را محاسبه کنید
درصد سقف شیبدار سوله ها
روکش سقف مورد نظر (ساندویچ پانل یا ورق گالوانیزه و مرغ)
تنش قابل قبول منطقه و نوع سایت
نحوه کنترل حرکت
طراحی اتصالات و صفحات پایه سیلوهای
طراحی تیر جرثقیل
نرم افزاری که با Perlins طراحی شده است
طراحی ساگ راد
طرحی را با حداقل فاصله از ورق تهیه کنید
یک کامپیوتر کامل لانه تهیه کنید
در صورت لزوم کنترل کیفیت اعضا در برابر آرماتورهای تقویت شده و سفت و محکم. راهنمای انتخاب صحیح بخش های غیر منشیمی با توجه به لانه سازی ساختمان های لانه شامل ستون ها ، تیرها ، مروارید ها ، قائم ، بالادست ، دستبند ، ساگراد ، سینه بند ، پیچ و مهره و سایبان.

در زمینه طراحی و ساخت انواع سوله و کانکس ، گروه صنعتی آکام فلز در ابتدا با مشاوره رایگان نیاز مشتری را بررسی و به او یادآوری می کند تا متحمل هزینه های گزاف نشود لذا خواهشمندیم در اسرع وقت با کارشناسان و متخصصین شرکت آکام فلز تماس بگیرید : 

۰۹۱۲۳۸۶۲۸۰۶                                         ۰۹۳۰۲۵۵۹۱۰۳

با تشکر از شما عزیزان

 

 

برچسب‌ها:, , , , , ,
  1. […] سوله سازی به دلیل کاربرد عمدتا صنعتی ، از لحاظ ساختاری با سایر سازه ها تفاوت دارد ، خصوصاً از آنجایی که فریم های موجود در این نوع سازه ها کاملاً متفاوت و دارای شیب هستند و دهانه آنها حتی از سایر سازه ها نیز بزرگتر است. با توجه به بزرگی تیرها و ستونها ، پروفیل های موجود در بازار نمی توانند برای ساخت این تیرها مورد استفاده قرار گیرند و باید در آنچه به عنوان یک تیر فلزی شناخته می شود ، تولید شوند. […]

Leave a Reply

mhb55 *