سوله سازی استاندارد

سوله سازی و در واقع سازه های سقفی شیب دار بر اساس محاسبات فنی خاص ، به اشکال مختلف تولید می شوند. سازه های کج یا طاقچه ها به لاتین Gable Bents یا Ridge Bents گفته می شوند. بسته های بسته بندی بسته به نوع برنامه اندازه های مختلفی دارند. از این سازه ها برای پوشاندن دهانه های بزرگ و در ساختمان های صنعتی و کشاورزی مانند کارخانه ها ، انبارها ، آشیانه ها ، تعمیرگاه ها ، سالن های بدنسازی ، پارکینگ ها ، مرغداری ها ، مزارع دامداری ، مغازه ها و موارد دیگر استفاده می شود. . نکته مهمی که باید از نظر مقرون به صرفه بودن و قیمت نودلها در تولید نودل توجه داشته باشید این است که باید در مورد نوع کاربرد و اندازه آن بسیار مراقب باشید.

ال2

اجزای متداول برای ساخت کلبه های صنعتی و ریل های صنعتی قطعات با ابعاد متغیر هستند که بسته به نوع استفاده هر واحد صنعتی ، از نظر وزن و ابعاد متفاوت هستند. مهمترین عواملی که بر وزن ساختمانهای صنعتی تأثیر می گذارد عبارتند از: برای لانه سازی از نظر سرعت باد و حداکثر بارش برف ، ارتفاع ستون ، دهانه سالن و در صورت لزوم ساخت جرثقیل پل.

این مطلب را هم حتما بخون  انواع سوله فلزی

Silos یک ساختمان فولادی پیش ساخته است که بیشتر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و در بیش از ۹۰٪ انبارها ، استادیومها ، صنایع ، دامداری و مرغداری استفاده می شود و بر اساس اندازه محصول ، ارتفاع ، طول و تحمل استفاده می شود. باران های برفی و باد در منطقه در طول طراحی متفاوت است. مهمترین اصل برای صرفه جویی در هر سفارش ، شناخت اندازه واقعی سفارش و پیش بینی موارد مورد نیاز است. بسیار واضح است که بهترین محاسبات بدون نیاز به جوشکاری با کیفیت ، اشکال زدایی و رنگ آمیزی علمی یا استفاده صحیح از قطعات ، استفاده از پیچ و مهره های استاندارد استاندارد ناکارآمد خواهد بود.

سوله سازی 3
سوله سازی ۳

لازم به ذکر است که کلیه مؤلفه های تولید شده توسط این شرکت با سالها تجربه و نظارت مداوم ، جوشکاری خودکار گرد و غبار ریز و استفاده از مواد کاملاً استاندارد ساخته شده است که در هر زمان توسط مشتری قابل مشاهده است و تاکنون توسط ده‌ها نفر مورد تأیید قرار گرفته است. شرکت مشاوره و نظارت وارد شده است.

این مطلب را هم حتما بخون  ارزش و قیمت سوله یا کارگاه سبک

خصوصیات سوله سازی

سوله سازی به دلیل کاربرد عمدتا صنعتی ، از لحاظ ساختاری با سایر سازه ها تفاوت دارد ، خصوصاً از آنجایی که فریم های موجود در این نوع سازه ها کاملاً متفاوت و دارای شیب هستند و دهانه آنها حتی از سایر سازه ها نیز بزرگتر است. با توجه به بزرگی تیرها و ستونها ، پروفیل های موجود در بازار نمی توانند برای ساخت این تیرها مورد استفاده قرار گیرند و باید در آنچه به عنوان یک تیر فلزی شناخته می شود ، تولید شوند.

فرآیند کلی سوله سازی به چه شکل است؟

تمام قسمتهای سوله سازی در کارخانه مونتاژ و مونتاژ می شوند. تولید شامل: برش ، مونتاژ اولیه ، جوشکاری اولیه ، مونتاژ نهایی ، جوشکاری نهایی ، تمیز کردن و رنگ آمیزی ، نصب لانه ها و نصب سازه های فلزی در سایت است. علاوه بر قسمت های اصلی ، سایر قسمت ها مانند پیچ ها نیز باید به سایت ارسال شوند و پس از آن جرثقیل ها و تیرها و ابزارهای لازم جهت نصب و تنظیم نهایی قرار گیرند. سوراخ های بینی از نظر طراحی ، عمدتا برای مصارف صنعتی با سایر سازه ها متفاوت است ، به خصوص که فریم های موجود در این نوع سازه ها کاملاً متفاوت و دارای شیب هستند و پالت ها از سایر سازه ها بزرگتر هستند. با توجه به بزرگی تیرها و ستونها ، پروفایلهای موجود در بازار نمی تواند برای ساخت این تیرها مورد استفاده قرار گیرد و باید در آنچه به عنوان تیر شناخته می شود ساخته شود.

این مطلب را هم حتما بخون  مزایا و معایب سوله دست دوم

هرگونه نیازی که در بخش سوله و سوله سازی دارید می توانید برای دریافت پاسخ های خود در این زمینه و یا صنایع مرتبط با آن مثل کانکس با کارشناسان شرکت تماس گرفته و یا با جناب متولی ارتباط برقرار نمایید.(۰۹۱۲۳۸۶۲۸۰۶)

 

بازدیدکننده محترم : هدف ما رضایت و موفقیت شما عزیزان است امیدواریم بتوانیم بسترهای مناسب متناسب با کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن فراهم کنیم و به آن افتخار نماییم.

 

https://bit.ly/3aCAzxx

https://tinyurl.com/rw3f3th

https://is.gd/DVwVFX

https://opizo.com/1ToPrS

https://b2n.ir/464842

برچسب‌ها:, , , , , , ,
  1. […] سوله سازی به دلیل کاربرد عمدتاً صنعتی از نظر طراحی با سایر سازه‌ها متفاوت است خصوصاً آنکه قاب‌ها در این نوع سازه‌ها کاملاً متفاوت بوده و دارای شیب می‌باشند و دهانه‌ها نیز نسبت به سایر سازه‌ها بزرگتر است. به دلیل بزرگ بودن ابعاد تیرها و ستون‌ها، جهت اجرای این سازه نمی‌توان از پروفیل‌های موجود در بازار استفاده نمود و باید اقدام به ساخت آن‌ها کرد که اصطلاحاً به آن تیر ورق می‌گویند. […]

Leave a Reply

mhb55 *