طراحی سوله :

فرمان پباده سازی کارخانه کاریست تخصصی و زیاد ظریف , فاکتورهای مهمی در پباده سازی دخیل می باشند که بی توجهی به آنان نیز هزینه­ متعددی را به تولید کننده اجبار می نماید و درنتیجه صرفه­ اقتصادی طرح را تحت سوال می­برد و نیز ممکن است نتیجه­ معکوس داده و استحکام و مقاومت بنا را تضعیف نماید . برای پباده سازی یک کارخانه داده ها ذیل ما یحتاج است :
۱ – توشه برف و نیروی باد
۲ – طول جانبی کارخانه
۳ – شیب متبوع سقف کارخانه و در سود محاسبه طول تاج کارخانه
۴ – ارتفاع دهانه ی عرضی کارگاه
۵ – ارتفاع دهانه های طولی و تعداد کادر های طولی در حیث گرفته شده برای کارگاه
۶ – آیا جرثقیل در پباده سازی کارگاه در حیث گرفته شود یا این که خیر؟ ( محاسبه توشه دینامیکی جرثقیل )
۷ – پوشش متبوع جهت سقف .
۸ – نیروی ز‌لزله
۹ – در حیث دریافت کردن پایداری خاک حیطه ای که پروژه در آن اجرا می شود .
با درک کردن داده ها فوق و بعد ها در حیث گرفته شده جهت پباده سازی , مبادرت به پباده سازی کارخانه می‌کنیم که در غایت تبدیل به نقشه ای اجرایی خواهد شد . البته اجرای بنا کارخانه خویش ماجرایی دیگر است , در ظاهر آسوده ولی در درون خلل است و گشوده نیز عمل هر کسی نیست و مجموعه های مهندسی خاصی میباشند که نسبت به اجرای کارخانه مبادرت می نمایند . مونتاژ و رگلاژ و تهیه و تنظیم کادر های کارخانه کاریست دوچندان اصلی . بایستی همواره در لحاظ داشت که مهاربندهای جانبی کارخانه با گاز و به طور همزمان اجرا گردند چون یک کدام از نقاط ضعف بنا کارخانه , ضعف مقاومت آن در قبال نیروهای جانبی است که ولی این دستور بوسیله مهاربند های جانبی تماما مهار میشود البته زمان اجرای آن از اهمیت قابل مراعات ای برخوردار‌است .
سوله-0091
سوله-۰۰۹۱

پباده سازی کارخانه

نقشه های اجرائی و نقشه های جزئیات و اجزا کارخانه درخصوص اسکلت می باید در زمینه‌ی هر قرار بخشید بطور جدا تنظیم گردد و فرمان ساخت صادر شود . بازرسی فنی و در دست گرفتن مرغوبیت هم به عهده طراح کارگاه است .
پباده سازی کارگاه می‌تواند بوسیله اشخاص متعدد با یاری قابل انعطاف افزارهای Safe , Etabsو Sap2000 انجام شود و یا این که در بعضی مورد ها بوسیله اشخاص کارشناس و یا این که شرکتهای مشاور انجام گیرد . نقشه های اجرائی فونداسیون کارگاه ها هم بوسیله طراح تنظیم و برای اجرای آن به خریدار تحویل می شود .
طبق استاندارد اداره برنامه , برای شیب تا ۲۰ در صد در کشور‌ایران میزان توشه برف به چهار بخش تقسیم می شود : ۲۵ , ۹۰ , ۱۵۰ و ۲۰۰ کیلوگرم بر متر مربع . اکثریت سفارشات برای توشه برف ۱۵۰ کیلوگرم بر متر مربع فرض شده‌است .
مبنی بر استاندارد اداره برنامه فشار باد در بخشها متفاوت کشور‌ایران تا حدود ۹۲ کیلوگرم بر متر مربع در حیث گرفته شده‌است .
ساخت کارگاه :
ساخت و مونتاژ تمام قطعات اسکلت فلزی کارگاه بایستی در باطن کارگاه ساخت اسکلت فلزی صورت بپذیرد .

فرآیند ساخت یک سوله :

برشکاری , مونتاژ نخستین , جوش اول , مونتاژ آخرین , جوش آخرین , نظافت و رنگ

نصب و راه اندازی سوله :

نصب اسکلت فلزی کارخانه در محل متبوع صورت می‌گیرد . علاوه بر قطعات اساسی تشکیل شده بعضا قطعات دیگر مانند پیچ و مهره می باید به محل حمل شده , آن‌گاه به امداد جرثقیل و تیر و ابزار واجب کار نصب و تهیه و تنظیم پایانی انجام شود .

فرایند احداث اسکلت کارگاه :

۱ . کندن پی کارخانه و اجرای فونداسیون آن
۲ . برش ورق ها , مونتاژ , فرایند گوناگون قطعه زنی و جوشکاری
۳ . تائید و رنگ کارگاه
۴ . حمل و نصب اجزای کارگاه
۵ . تحویل , نصب و اجرای پوشش
کاربر عزیز اگر به هر دلیل فکر می کنید تماس با ما به شما کمک خواهد کرد شک نکنید و با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل فرمائید.
این مطلب را هم حتما بخون  قیمت سوله دست دوم
برچسب‌ها:, , , , , , , ,

Leave a Reply

mhb55 *