به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر علی‌اکبری در حاشیه برگزاری نشست خبری رویداد وان 166 قطر در خصوص مبارزه فردا(جمعه – 11 اسفندماه) با آرجان بولار قهرمان پیشین دسته وزن سنگین گفت: برای این مسابقه بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم منتظر آن باشم. خیلی سخت تمرین کرده‌ام و معتقدم در بهترین شرایط قرار دارم. این بزرگترین مبارزه من در سازمان «وان» تاکنون بوده است. ما هر دو کشتی‌گیر بودیم و سابقه طولانی در این ورزش داریم. این یک مبارزه عالی و برنده سزاوار مبارزه برای عنوان قهرمانی در برابر آناتولی مالیخین خواهد بود.

وی ادامه داد: توانایی‌های فیزیکی بولار بزرگترین منبع قدرت او است و این ممکن است مشت زدن به او را برای من سخت کند. فکر می‌کنم اگر نتواند از کشتی خود به خوبی استفاده کند، مهارت‌های محدودی دارد و نمی‌تواند کار زیادی انجام دهد. اگر خدا بخواهد بازی را با برد تمام خواهم کرد.

مبارز کشورمان عنوان کرد:  بسیار خوشحالم که در این رویداد حضور دارم و برای مبارزه در قطر هیجان زده هستم. قطعاً چنین رویدادی در خاورمیانه به توسعه هنرهای رزمی در منطقه کمک می‌کند. آوردن سازمان وان به خاورمیانه قطعاً باعث رونق ورزش رزمی خواهد شد و واقعاً امیدوارم روزی این رویداد به ایران بیاید. پس از پیروزی، راه را به مردم نشان خواهم داد و آنها را راهنمایی خواهم کرد. نشان خواهم داد که مسیر موفقیت من پس از توکل به خداوند متعال و توکل بر او بر پایه نظم در تمرینات، پشتکار پس از هر شکست و تلاش برای بازگشت قوی‌تر بوده است.

انتهای پیام/ 

Shares:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *