قیمت سوله سبک : ماده اصلی مورد استفاده در ساخت سوله های سبک ، پروفیل ها است ، پروفیل های مورد استفاده در ساخت سوله های سبک وزن کم دارند ، از این رو وزن نهایی سازه بسیار کاهش می یابد.
قیمت سوله سبک به دلیل وزن بسیار کم آن ارزان و  قیمت آن مناسب است و اکثر خریداران به دلیل قیمت سوله سبک اقدام به خرید سازه هایی از این نوع می کنند.
البته عوامل مختلفی در تعیین قیمت سوله سبک ایفا می کنند که یکی از آنها وزن سازه است ، به طور کلی ، اگر وزن سازه کاهش یابد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد.
این نوع از سازه با سقف شیب دار ساخته می شود و در مواردی از قبیل : مصارف صنعتی ، کشاورزی ، نمایشگاه ها ، تعمیرگاه ها و غیره برای نصب مناسب است.

قیمت سوله سبک :

قیمت پایین سوله های سبک نه تنها یکی از مزایای چنین سازه هایی است ، بلکه این سازه ها دارای مزایا و قابلیت های دیگری نیز هستند که در زیر آنها را توضیح خواهیم داد:
نصب راحت سوله های سبک :
سوله های سبک را می توان در مدت زمان کوتاهی نصب کرد ، سوله های سبک به راحتی قابل نصب هستند و خیلی سریع آماده نصب و بهره برداری هستند. روش نصب نیز در قیمت سوله های سبک مؤثر است زیرا چنین سایشی ها با هزینه اندکی قابل نصب هستند.
کیفیت سوله سبک :
سوله های سبک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند ، مردم معتقدند که سوله های سبک به دلیل وزن کم و قیمت پایین از کیفیت خوبی برخوردار نیستند ، اما این اشتباه است که باور کنید که سوله های سبک بدون اغراق دارای بالاترین کیفیت و بهترین کیفیت هستند که می تواند  هر کاربری از آن استفاده نمود.
جابجایی سوله سبک :
اگر واحد صنعتی یا کارگاهی شما موقت است و قصد دارید در آینده این سوله را تغییر دهید ، ما به شما سوله های سبک خرپایی را پیشنهاد می دهیم ، به دلیل وزن کم آنها چنین جابجایی هایی به راحتی انجام می شوند. چرا که هزینه باز و بسته شدن قطعات آن بسیار کم و مقرون به صرفه است.
دهانه سوله سبک :
سوله های سبک را می توان با ابعاد مختلف دهانه ساخت ، اما در دهانه های زیر ۷۰ متر ، این نوع سازه نیازی به ستون وسطی  ندارد و همین امر باعث می شود نصب انواع تجهیزات و ماشین آلات در داخل سازه به راحتی انجام پذیرد، ابعاد دهانه ها در قیمت آن تاثیر زیادی ندارد مناسب تر شود. در صورتی که در سوله های سنگین تیر ورقی اینگونه نیست و تفاوت قیمت زیاد است نسبتا.
پوشش سوله سبک :
قیمت سوله سبک بستگی به نوع پوشش آن دارد ، در این نوع سوله ها از ساندویچ پانل ها ، کارتن پلاست ، پشم شیشه ، فایبرگلاس ، پلی کربنات و امثالهم استفاده می شود.
امیدواریم اطلاعات مفیدی در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. در پایان پیشنهاد می کنیم در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید و یا میخواهید نسبت به خرید هرگونه سوله نو و یا دست دوم اقدام نمایید کارشناسان شرکت سوله آکام فلز در خدمت شما هستند.
موفق و پاینده باشید
برچسب‌ها:, , , , , , ,
    • سلام و درود بر شما بزرگوار
      با توجه به تغییر قیمت ها لطف کنید با شماره ۰۹۱۲۳۸۶۲۸۰۶ تماس بگیرید.
      ممنون از شما

Leave a Reply

mhb55 *