مارکو داکونیا اورلیو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست دور از انتظار 4 بر یک تیم فوتبال استقلال خوزستان مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: ما از یک بازی بسیار خوب مقابل سپاهان برگشته و نتیجه خوبی در این مسابقه گرفته بودیم. بازیکنان انگیزه بالایی در تمرینات هفته گذشته داشتند و نقاط ضعف و قوت حریف را شناختیم.

وی با اشاره به گل وحید محمدزاده در دقیقه سوم مسابقه تصریح کرد: برای متوقف کردن نقاط قوت نساجی تمرین کردیم، اما با دریافت گل در دقیقه سه سورپرایز شدیم. سیستم بازی ما در نیمه اول مناسب مسابقه نبود و در این نیمه باختیم. گل‌های دوم و سوم را روی ترکیبی از اشتباهات داور و بازیکنان استقلال خوزستان خوردیم. خطایی که منجر به گل اول نساجی شد، درست نبود و گلزن حریف در موقعیت آفساید قرار داشت.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با انتقاد از اعلام پنالتی به سود نساجی در دقیقه 40 به تسنیم گفت: عثمان اندونگ شانه به شانه بازیکن حریف بود و برخوردی در محوطه جریمه صورت نگرفت. داور بلافاصله سوت زد و اعلام پنالتی کرد. کنترل بازی دشوار بود، اما استراتژی تیم را در رختکن تغییر دادیم و با سه مدافع بازی کردیم. در نیمه دوم عملکردی هجومی داشتیم و برای گلزنی تلاش کردیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، اما نساجی در ضدحمله به گل چهارم رسید.

مارکو با اشاره به دیدار آبی‌های اهوازی با پرسپولیس، مس رفسنجان و هوادار در سه هفته پایانی لیگ بیست‌وسوم خاطرنشان کرد: ما همچنان زنده هستیم و شانس خوبی برای بقا داریم. سه دیدار سخت پیش روی ماست، اما باوری قوی داریم که می‌توانیم به هدف خودمان یعنی حفظ استقلال خوزستان در لیگ برتر برسیم. بازیکنان ما از لحاظ ذهنی باید همیشه آماده باشند. هر بازی یک فینال است و مقابل مس رفسنجان و هوادار تمام تلاش خود را می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بقای استقلال خوزستان به هیچ تیم دیگری وابسته نیست، عنوان کرد: اگر نتیجه لازم را بگیریم، خودمان می‌توانیم بقای‌مان در لیگ برتر را قطعی کنیم. اگر نساجی را شکست می‌دادیم، شرایط بهتری در جدول داشتیم. با این حال همچنان امیدوار هستیم و تلاش می‌کنیم ذهنیت بازیکنان را برای بازی‌های بعدی آماده کنیم. حمایت خوبی از مدیران باشگاه حس می‌کنیم و آنها همیشه از ما حمایت می‌کنند.

مربی استقلال خوزستان در مورد تقابل شاگردان پورموسوی با پرسپولیس در روز اول خرداد بیان کرد: این دیدار یکی از بازی‌های سخت ماست. البته این تیم برای قهرمانی می‌جنگد و مسابقه دشواری پیش رو دارد. رقابت جذابی در سر و ته جدول وجود دارد و ما و پرسپولیس می‌خواهیم پیروز شویم. این مسابقه برای هر دو تیم مهم است و امیدوارم با ذهنیت و تاکتیک قوی بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم تا حداقل یک امتیاز بگیریم. امیدوارم هواداران از ما حمایت کنند.

انتهای پیام/

Shares:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *