مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو  گفت: خرید خودرو‌های برقی هیچ محدودیتی اعم از نداشتن پلاک فعال و … ندارد و متقاضی صرفا با مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان می‌تواند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کند.

وی افزود: برخی از بانک‌ها به اشتباه اعلام کرده‌اند که برای خرید خودرو‌های برقی محدودیت‌هایی از جمله نداشتن پلاک فعال و… اعمال شده است، در حالی که این خبر صحت ندارد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش  خودرو گفت: بر اساس مصوبه شورای رقابت برای خرید خودرو‌های برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد؛ متقاضیان صرفاً با مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان در حساب بانکی، می‌توانند نسبت به ثبت نام برای خرید خودرو‌های برقی از طریق سامانه یکپارچه اقدام کنند.

گفتنی است، سامانه جدید عرضه خودرو‌های برقی به نشانی https://evauto.ir/ راه اندازی شده است. 

 براساس اطلاعیه سامانه جدید عرضه خودرو‌های برقی، هدف از این طرح عرضه شفاف خودرو‌های برقی در سال جاری و برنامه ریزی افزایش و تثبیت واردات خودرو‌های برقی می‌باشد؛ لذا به اطلاع کلیه متقاضیان خودرو‌های برقی می‌رساند، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ لغایت روز شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ تا ساعت ۲۳:۵۹ می‌توانند ثبت‌نام انجام داده و یک اولویت از سبد محصولات اعلامی انتخاب نمایند.

متقاضیان باید از تاریخ شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ لغایت روز چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ تا ساعت ۱۳:۰۰ یکی از حساب‌های خود را نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو برقی وکالتی و مبلغ یک میلیارد ریال مسدود نمایند.

Shares:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *