داریوش امانی معاون وزیر و رئیس این سازمان در گردهمایی رؤسای ادارات حمل‌ونقل مسافر ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان‌ها در مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری برگزار شد، با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در قبال مصوبه و تفاهم‌نامه صورت گرفته مبنی بر تأمین ۲ هزار دستگاه اتوبوس گفت: با تخصیص اعتبار از سوی بانک مرکزی، در آینده نزدیک ۵۰۰ دستگاه اتوبوس خریداری می‌شود و امید است تحقق این مهم گشایشی در حوزه ناوگان مسافربری ایجاد کند.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از توسعه و تجهیز ناوگان مسافری به عنوان یکی از اولویت‌های این سازمان یاد و عنوان کرد: تمام توان خود را برای تقویت و نوسازی بخش مسافر در ناوگان اتوبوس، سواری و ون به کار بسته‌ایم.

وی سفر‌های نوروزی، تابستانی و سفر‌های اربعین را سه اولویت مهم کاری در حوزه حمل و نقل مسافر خواند و بیان کرد: با وجود همه کمبودها، اربعین امسال در حوزه خدمات‌رسانی و پاسخگویی به نیاز‌های مردم در جایگاه خود نمونه و کم‌نظیر بود.

امانی پاسخگویی به نیاز‌های مردم با وجود کمبود‌ها و کاستی‌ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: مردم از کارگزاران خود انتظار خدمت‌رسانی مناسب دارند.

Shares:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *