شرح ساختار
اعضای این مدل بنا ها به طریق خرپا بوده و با استعمال از قوطی پروفیل ساخته می‌شوند . ساختار سوله خرپایی اعضاء و هندسه باصرفه بنا موجب گردیده اند که وزن فولاد مصرفی در‌این دسته بنا ها نسبت به کارگاه های درست شده با تیر ورق کمتر باشد ; همینطور , به دلیل سبکی وزن بنا از یک سو و امکان تحمل نشست های نسبی از سمت دیگر , فونداسیون ما یحتاج جهت تأمین ایستادگی این دسته بنا ها فراوان اقتصادی می‌باشد .
ستون ها و پل های کلیدی این بنا بصورت خرپایی و از متاع پروفیل صنعتی ( قوطی با ضخامت بالای ۳ میلیمتر ) ساخته می شود . تیرریزی سقف Z و بادبندها از محصول سیم بکسل با ایستادگی بالا است .
مزایای این بنا به قرار پایین است :
۱ – قابلیت اجرای این دسته بنا با دهانه نامحدود و طول دلخواه
۲ – کاهش مصرف فولاد تا ۴۰ % – کاهش ۳۰ % هزینه ها به نسبت کارگاه های همگانی
۳ – نصب پر سرعت
۴ – استحکام بالا
۵ – پوششدهی همگی فضاهایی که نیاز به جرثقیل ندارند مثل انبارها , سالنهای ایجاد صنعتی , لانه ها , سالنهای ورزشی و سالنهای اجتماعات
صرفه اقتصادی : این ساختار به صورت میانگین ۱۵ درصد از کارخانه های درست شده با تیر ورق ارزانتر است .
نصب پرسرعت و آسوده : این جور بنا فارغ از نیاز به تخصص یا این که ابزار مختص , چه بسا بوسیله خریدار قابل نصب میباشد .
امکان برچیده شدن و استقرار دوباره : قابلیت جابجایی فارغ از نیاز به دمونتاژ بنا موجود هست .
توجه :
دانستن و استفاده از نکات فنی در حدی که بتوان در زمان خرید و یا سفارش یک سوله چه برای خودتان و چه برای دیگران از اهمیت زیادی برخوردار است. حالا کسی که نمی داند و شرایط اینکه بتواند از حداقل های اطلاعات بهره ببرد را ندارد توصیه اکید ما اینست که با مشاوران صادق گفتگو کند و یا اینکه کار را به کسانی بسپارد که بعدها به مشکل برنخورد زیرا بحث سوله و انواع آن، حتی خرید سوله دست دوم بسیار اهمیت دارد.
امیدواریم موفق باشید
برچسب‌ها:, , , , , , , ,

Leave a Reply

mhb55 *